Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook problém s obrazovkou

Dobrý den, prosím Vás, mám problém s obrazovkou u notebooku packard bell new 95. Po stisku napájení vůbec nereaguje, jakoby do ní nešel signál nebo šťáva, je neustále černá, Notebook mám 4-tým rokem. Zkoušel jsem do něj zapojit i ext. monitor ani ten nenaběhl. Ramky jsem taky vyndal zastrčil zpět a nic. Po stisk napájení ale notebook normálně startuje, disk hučí ale monitor pořád černý. Nemá někdo ponětí kde by mohla být zrada?

BTW. zasviet si na ten LCD panel baterkou, ak tam vidis obrysy obrazu tak je adne len podsvietenie (mozes skusit potom klavesy Fn+neco na zmenu jasu podsvietenia ci to podsvietenie nenaskoci). Ak nevidis na obrazovke vobec nic tak je vadny samotny notebook.
P.S. este to skus vypnut z nabijacky a vybrat aj baterku na minutu.