Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bitcomet

nazdarek,mam problem ze stahovani pres bitcomet,pred tim to slo v poho a ted kdyz ho spustim tak se kousne a nejde ani vypnout ani nic nestahuje.ted 2 dny fungoval a ted zas asi tyden nic.

Cat se te ptal pred cim to slo v pohode?co se udalo za ten tyden? cos instaloval?

zkus instalnout na zkousku jiny torrent klient www.utorrent.cz
znovu prenastav pravidla pro bitcomet ve firewallu i v samotnem klientu
jestli nezabere odinstaluj bitcomet a znovu nainstaluj
pokud mas router u sebe - vymazej pravidla pro torrent a udelej znova (povolit tcp i udp- nezapomen)
koukam ta tve pripojeni - mistni poskytovatel - nezacali tam uplatnovat FUP ci blokaci P2P siti?
vsechny duvody muzou byt ze se klient "kousne a nerozdejchava to"