Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co se děje s Poradnou - rychlost načítání

Už asi druhý den pozoruji, že stránky Poradny se načítají strašně pomalu, občas nenajedou vůbec. Stránka se načte sice jakoby celá, ale stále se načítá a dole je hláška "čekám na poradna.net" a dojede to třeba za 5 minut. Vyzkoušeno ve FF a IE6. Jindy to zůstane viset na nějakém počítadle a pak se tam stále střídá "čekám na counter.xxx - čekám na poradna.net" - pak se zobrazí "stránku nezle zobrazit". Internet a ostatní stránky běhají zcela v pořádku. To co nejvíc zdržuje je jakýsi c11.statcounter.com a pak samotná pc.poradna.net - stále jen ta hláška "čekám na...". Ještě před 3 dny jelo vše v pořádku. Vyrovnávací paměť nepoužívám a cookies mám povolené jen asi pro 5 serverů. Podotýkám, že vše ostatní funguje, jak má. Jinak nechápu, proč se načítá několik počítadel, když na Poradně nakonec vůbec žádné zobrazené není.

Vypadá to na problémy peeringu. Asi někdo překopal kabely do té správné serverovny ;-)

P.S.: mně to jelo pomalu dnes ráno, teď to vypadá celkem OK (i když statistika stále vede nějaké procento ztracených paketů)

edit: tedy abych se vyjádřil zcela jasně: víme o tom, problém se řeší.