Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 800 nejde youtube

Dobrý večer. Mám Nokii Lumii 800 a přestaly běžet videa na youtube- vždycky to napíše ,,tento soubor bohužel nelze v telefonu přehrát" Zkoušel jsem stáhnout i jiné prohlížeče, ale výsledek pořád stejný..

Aplikace nejde nainstalovat, píše to, že neni dostupná pro můj telefon nebo že telefon potřebuje aktualizaci. Já telefon neaktualizoval od doby, co ho mam. Jenže další problém je, že přes Zune mi to nejde aktualizovat- píše to nějakou chybu.. No nevim no, za tři měsíce už budu mít novej telefon, tak to bez youtube asi budu muset přežít :-)