Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojím tento zesilovač na PC?

Dobrý večer já se chci zeptat jestli můžu napojit pomocí nějakých kabelů tento zesilovač na pc abych si mohl napojit drátkové repráky? Jestli bych potřeboval nějaký oboustranný jack nebo tak.

http://www.dx.com/cs/p/100w-hi-fi-stereo-amplifier -for-car-motorcycle-color-assorted-34408?tc=CZK&gc lid=Cj0KEQiAlae1BRCU2qaz2__t9IIBEiQAKRGDVbeJXImLWK YyCN9Q2OnUp_-IM7JRyAINfcqXq-iXg2MaAtm88P8HAQ#.VqqH CCrhAdV

Díky za pomoc:)

Ano mam doma takmer stejnu vec objednanu rovno z ciny. Samozrejme ze som to mal aj otvorene a zmenil tam polovicu schemy, ptz to bolo a)uplne blbo zapojene (L,R domixovane cez basy/vysky) b)uplne nahovno ptz to sumelo, kym som nevyhodil tie dementne OZ co tam boli na vstupe a nenapojil potenciometer hlasitosti na riadenie zosilenia a ne na vstup jak dementi.

Takže tvrdí, že to "umí" 100W (na tom je barvou nacákáno dokonce 180W + 180W), i kdyby to byl zesilovač v třídě "D" (a odvozeninách), pak na 8Ω potřebuje cca 28V (ef)! Pochopitelně v popisku je poněkud nižší napětí a tím hodně nižší výkon.