Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Phablet do 6000kč

Zdravím, před pár dny mi odešel telefon a tak bych potřeboval poradit s výběrem nového.
Moje požadavky: - Dual SIM
- 5,5 palců displej
- čtečka otisků
- slušnější fotoaparát

Cena by neměla překročit 6000kč.Pokud možno z českého e-shopu, ale proti čínským značkám nic nemám.
Původně jsem uvažoval o Honor 5X, ale kvůli ceně v ČR do něj asi nepůjdu, tak pokud možno něco výbavou jemu podobného....

Díky :)

Tak to ti doporučím Xiaomi Redmi Note 3 - Vše splňuje. Když ho koupíš přes ibuygou tak tě výjde cca na 5500. Já přes ten web kupoval už 2 telefony a jsem spokojen. Jednoduše se dá nastavit čeština ale sem tam něco chybí. Právě proto mám ROMky od MIUI.CZ - Je to offiko CZ support pro XIAOMI. Tuto značku všem doporučuji. Je to topovka. Líbí se mi politika firmy a vedení té firmy, vše se pak odráží na kvalitním železe :)

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-heli o-x10-octa-core-64-bit-3gb-ram-32gb-rom-enhanced-e dition-7222.html - ZDE

Pokud by jsi chtěl kupovat z českého eshopu, tak si ale připlatíš skoro až na 7000,- .