Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání HDD z biosu Asus S101

Při pokusech s live Lubuntu na Asus S101 jsem omylem smazal HDD v sekci Biosu Advanced-HDD Configuration a teď tam nemám nic. Podle mých zkušeností by Bios měl automaticky nabídnout nalezený HDD, ale nic se tam neobjeví a S101 nenabootuje. Pod live Lubuntu ten disk normálně vidím a mohu i k němu přistupovat. Jedná se o stejný problém jako je u http://pc.poradna.net/q/view/879803-odstraneni-ovl adacu-hdd-z-biosz

Jak jej znovu zviditelnit i pro Bios a bootování?

Tak DEFAULT SETTINGS teď kupodivu zafungoval, byť jsem jej včera zkoušel několikrát. Vždy jsem ale pak šel do Biosu, kde se nic nezměnilo a po restartu netbook nenabootoval. Teď jsem po DEFAULT SETTINGS netbook hned restartoval a ten kupodivu normálně nabootoval do Windows XP. Po restartu a vstupu do Biosu je disk již normálně viditelný.