Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei - pomalý pohyb v mapách

Zdravím,

předem se omlouvám, jestli se to zde už řešilo, ale k problému: Při procházení map je pohyb trhaný/sekaný máte někdo stejný problém? Jestli telefon nestíhá po HW stránce nebo je problém někde jinde?

Firmware: B852

Díky za odpověď

WiFi by to neměla brzdit.

Takze na jinem zarizeni v domacnosti je wifi OK?

V tom pripade je to proste telefonem, ono taky co si budeme vypravet porovnavas premiovy Samsung Galaxy S4 mini a obycejny Huawei P7, takze logicky snad nechces zazraky.
Nicmene zalohuj data a zkus obnovu tovarniho nastaveni. Neprobehla nahodou nejaka aktualizace firmware? Ono nekdy je po aktualizaci v podstate nutnost tu obnovu tovarniho nastaveni dat a to na kazdem Androidu.

máte mapy na kartě nebo v telefonu, případně pokud na kartě, tak jaké, jakou třídu? Kolik máte volné paměti? Když jsem používal P7, problém jsem neměl. Měl jsem mapy.cz, osmand a sygic. Nyní mám P8lite a s navigací nemám problém.
Kdy dochází k sekání? Když něco hledáte, když jedete dle navigace?

Kdepak Android se neprodava jako Windowsy, to si stahne kazdy vyrobce zdrojove kody a musi si to upravit sam na svuj hardware a tam se da hodne moc pokazit. Huawei zdaleka nema tak dobre odladeny Android jako Samsung (ikdyz zdaleka ne vsechny modely) a LG. Zrovna LG se k dobremu odladeni Androidu propracovavalo nekolik let a poprve se to myslim povedlo u LG G2, predtim to byla dost tragedie. Huawei se podle me nachazi ve stejne pozici, akorat ma oproti LG nejake to zpozdeni, takze snad casem.

Tim ale nerikam, ze to je ten problem u map, uvidime jestli tazatel udela obnovu tovarniho nastaveni a co pak.

S nazorem ze samsung ma odladenejsi a lepsi software nez huawei zasadne nesouhlasim a tvrdim ze huawei ma software dobre zpracovan, ale to se lidem, kteri nazyvaji huawei pseudoznackou, tedy necim kvalitne pochybnym, rozmluvit neda.

Zacal bych teda mirnejsim resenim nez factory reset - smazani dat aplikace, preinstalovanim aplikace, moznost problemu s sd kartou, u 5koveho androidu maji apliakce jina prava spravy pameti.

samozrejme je mozne s tim laborovat ruzne, ale vzhledem k tomu, ze menil firmware je obnova tovarniho nastaveni doporucovana v pripade jakyhkoli problemu, nekdo ji dokonce dela po zmene firmware automaticky, ale me to prijde zbytecne.

ne pochybnej kulhawei mi nerozmluvis, mel jsem tu cest a pozorne sleduji, protoze je u frkulinu oblibenej a jsem tedy casto zadan o radu, takze zatim moje zkusenosti rikaji jednoznacne horsi nez LG a Samsung, ale zase lepsi nez Lenovo a spousta cinskejch noname, ktere dnes proudi i k nam.