Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spomalenie ntb

Zdravim. Mam dva ntb HP 4330s s windows 7 a ram 2gb. 1-2x denne sa mi stane, ze sa mi zamrzne pc a neda sa skoro nic spravit. Mam vytazenu ram na 94-98 %.V spravcovi som zistil, ze je to koli svchost.exe ( systemlocalnetworkrestricted). Working set je tam vyse 900 000. KEd to vypnem vytazenie ram klesne na 50-60% a ntb fachci dalej v poriadku. NEviete co mam stym spravit ? abo nejaky diagnosticky program aby som vedel co rpesne to robi.

som to skusal na jednom aktualizovat OS

to znamena co? Ked si robil aktualizacie tak to potom este x hodin srotuje s diskom a je to normalne. Restartuj Win a nechaj to proste 5hodin zapnute a nevsimaj si to.
Ked si nerobil updaty tak to mas asi zavirene alebo tam sa spusta na pozadi nejaka somarina napr. defrag (vypni si plan defragmentacie v pravy klik na C- nastroje - dfragmentacia), a vypni si aj vytvaranie bodov obnovy preistotu alebo co to tam srotuje na pozadi. Odinstaluj antiviry apod.