Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dvojklik myši G400

Zdravím když kliknu teřeba v kalkulačce myší na 1 tak mě tam skočí dvakrát to samí i když dělám něco na netu,sice ne pořád ale sem tam.Soft jsem odinstaloval dal znova,snímač jsem očistil,nicméně dělá to pořád.Že by po ca čtyřech letech zafungovalo kurvítko a myš se dporoučí do věčnejch lovišť?Nějaký rady co ještě zkusit?www.czc.cz

(Nedávno jsem zkoušel pevnou podložku pod myš jezdilo to po ní Ok ,ale sem tam začal kurzor při najetí třeba na odkaz trhaně ustřelovat do strany aniž bych měl na myši ruku tak se posouval třeba do leva dokavaď jsem z myší nezahejbal jinam,tak jsem dal podložku pryč a zase tohle teď,dřív vše Ok.)

Ja bych do A4tech nesel, ale fakt je, ze takhle lidi rikaj, ze presnost i kvalita snimace je u tech Bloody uz preci jen lepsi nez u tech starych Oscaru (to jsou ty X-7xx, XL-xxx apod.). Takze mozna to za zvazeni stoji, dva roky to asi da a pak zas koupis novou.

Návod jak to opravit:
Dělalo mi to dlouho na GM-6580. Po jisté době mě to nasralo, švihl jsem s ní vší silou o zem, až se rozpadla - urazily se v ní všechny kolíky na šrouby - přesto zůstala funkční(je to odolná myš, která snese všechno). Slepil jsem ji izolepou a funguje jako nová.