Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže se zvukem

Hezký večer, může mě někdo pomoct? Při zapojení sluchátek do PC naskočí okno a neustále se střídá připojen-nepřipojen. Mám Windows 10. Zkusila jsem aktualizaci ovladačů, nepomohlo. Už nevím co s tím. Moc děkuji.

Skusit spravne ovladace. Toto robila tusim nejaka starsia verzia realtek ovladacov na nejakom HW, skus ajktualne z realtek.com ak mas realtek zvukovku. Moze to mat ale xy pricin.

(alebo skus aj tie z webu vyrobcu zakl.dosky/notebooku/alebo co to je zac)

Bohuzel jedina rada, kterou muzeme dat, je ono stahnuti a instalace spravnych ovladacu pro tvuj hardware (pocitac). Pokud jsi lajk a nevis jak, pak mas jenom dve moznosti, bud si sehnat poucenejsiho kamarada nebo dat pocitac do servisu. Jednoduse po tobe jako po lajkovi preci nikdo nemuze chtit, abys umela opravit nefungujici pocitac, sver to odbornikovi a bude to OK. :-)