Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Utilitka na minimalizaci okna do SystemTray a na skrytí ikonek ze SystemTray

Dobrý den, poradíte mi nějaké "klasické" utilitky, které mi umožní, abych vybrané aplikaci mohl minimalizovat do SystemTray, a nikoli na Hlavní panel, no a pak bych potřeboval vybrané ikonky ze SystemTray skrýt (řekněme do jedné, na tu pak ukázat, ty skryté by se objevili).

Na download serverech je toho tuny, tak bych si rád ušetřil práci se zkoušením a zasviňováním počítače.

Předem děkuji

čest,

díky, trayit je přesně vono, už tam sedí.

nevěděl bys ještě o něčem, co by umělo "customizovaně" schovat ikonky v trayi, mám jich tam dvacet kousků (faktem je, že některé aplikace jich vyprodukují víc než jednu).

jasně, mám XP, ale to xpí schovávání ikonek se nedá nastavit, což je k ničemu