Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s micro SD kartou v mobilu.

Dobrý den.Mám mobil samsung galaxy s3miny problém je takový ,že v mobilu nemám moc místa a tak sem chtěl dát aplikace na paměťovou kartu jenže hry ,které by tam měli jít běžně dát nejdou.SD karta že je prázdná ,ale nemůžu na ní nic dát.Ve starém mobilu sem měl normálně u her přesunout na SD kartu ,ale u tohoto mobilu to nemám a při tom mi mobil ukazuje ,že karta je v něm a je prázdná několikrát sem jí už vyndal restartoval mobil atd.. a nic nepomohlo.Poradíte mi prosím ? :)

zdaleka vsechno na sd-kartu jednoduse nemusi jit dat.

jinak samozrejme viz. prvni odpoved, zalezi, zda jde na kartu normalne ukladat pres pruzkumnika nebo ne.

a jenom podotykam, ze neni sd-karta jako sd-karta, neznackove pomale sd-karty zpusobi u presunutych aplikaci caste sekani (lagovani), coz si nekteri idioti vysvetluji jako chybou Androidu, pritom dali jen blbou sd-kartu, takze to si take ohlidej.