Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení písma v prohlížečích

Dobrý den,

zapnu prohlížeč explorer a všechno písmo třeba na seznam.cz je tučně. Zkusím jiné stránky, a ty zase pro změnu celé v kurzivě. Zapnute tedy jiný prohlížeč Firefox, ale to samé. Ale třeba poradna.net se zobrazuje ve všech prohlížečích dobře. Zkusil jsem na jiném PC a tam to jede všechno Ok. Takže problém je někde v PC, ale nevím kde. Mohl by mi někdo poradit, co se s tím OS (Windows 7 Home premium) stalo? Děkuji.

jestli to dela ve vice prohlizecich, tak je problem s pismy ve Windows.

otazka je jak se to mohlo stat.

zkus odvirovat, odspywarovat pocitac, jestli tam nemas nejakou skodnou, ktera by mela tento vedlejsi efekt.

podivat se do pisem a srovnat s jinyma Windows 7, jestli ti tam nejak nechybi a pripadne dohrat.