Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Třídění odběrů na Youtube

Ahoj všichni,

potřeboval bych poradit s tříděním odběrů na Youtube. Mám jich několik stovek a rád bych si je roztřídil podle tématiky na například hudbu, sport, etc. Existuje nějaká cesta, jak to provést? Co jsem koukal, tak snad v minulosti něco podobného bylo i součástí samotného YT, ale poté to bylo zrušeno.

Předem díky za pomoc

Aha a není nějakej program, co by to svedl a není to přímo nástroj v YT? Co jsem koukal, tak jsou nějaký takový doplňky prohlížeče, ale nevím, jaký přesně zvolit. Něco jsem zkoušel a nedařilo se mi s tím. A proč to vlastně zrušili?