Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenosová rychlost

Dobrý den.Mám v mobilu hudební přehravač,ale je jen na hud. soubory s přehravací(přenosovou)rychlostí do cca 200 kbps.Některé soubory ale mají vyšší a já nevím jak jí snížit.Poradíte?Děkuji

Ale s ním se mi to podařilo.Mohli byste mi poradit,co mám udělat s Razor Lame? Našla jsem si v něm ty soubory,ale když dám třeba encode,tak se mi tam zobrazí nějaké varování 3-[ (či co) a když dám OK,tak se mi tam zobrazí nějaké (asi) nastavení 3-[ .Nevím co to znamená protože moje znalosti angličtiny v Primě nejsou moc velké. ;-)