Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC (pr)DELL - jak se dostanu do BIOSu?

Dostal se mi do ruky Dell Optiplex Gs 5166 a zaboha se tam nemůžu dostat do nastavení BIOSu. Vyzkoušel jsem snad všechny klávesy a kombinace (F1, F2, F10, DEL, INS, CTRL-ALT-INS, ESC...) a furt nic. Nemá někdo tuhle mrchu? Potřebuju změnit bootsekvenci (pokud to teda jde). Dík za rady.

Píšou to v návodu. :-/

Entering the System Setup
Program
Enter the System Setup program as follows:
1. Turn on (or reboot) your system.
2. Press <CTRL><ALT><ENTER> immediately after
your computer's speaker emits a beep.
If you wait too long and your operating system begins to
load into memory, let the system complete the load operation;
then shut down the system and try again.