Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neverhood na xp

Dobrý den.Mám problem se starší hrou Neverhood.Spustit lze,ale postavička je jakoby rozkostičkovaná nebo ji vidím snad 10x.Zkoušel jsem nastavit kompatibilitu na win95,98 ale nic nepomáhá.Mám Win XP,core duo2,grafika 8800gts 320MB.Dik

Tak jsem zkoušel temer vse i nastaveni graf. karty a nejde nic.Napadlo me,ze to zkusim v praci kde mame jeden stary comp s win 98 a tam to beha v poho.pri instalaci to instaluje nejaky stary direkty coz se me doma na xp vubec nepta.Tak me napadlo jestli problem neni v nich,jestli jsou 100% zpetne kompatibilni.zatim vse