Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android na virtualboxu-otočená obrazovak

Dobrý den, prosím o radu nainstaloval jsem si android do virtualboxu a mám otočenou obrazovku místo normálně (na výšku) ji mám našířku jak ji mám otočit? nevím jestli to na to něco vadí tak jsem si z obchodu play nainstaloval Zen UI (asus launcher).
a ještě jsem se chtěl zeptat jestli je nějak možné normálně zobrazit myš v tom androidu předem děkuji za rady.

Zkus <Host>+<F8> až +<F12>, různě se to otáčí. Měj trpělivost, má to trochu dlouhé vedení.... (Klávesa Host, je nastavená klávesa či klávesová kombinace v Mnaažeru virtuálních strojů přes nabídku Soubor->Předvolby, vybrat řádek Vstup).