Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace windowsu na tablet

Zdravím máam dotaz mám tablet s win 10 . Byl s win 8.1 ale kupoval sem ho uz s win 10 a nejdou vrátit 8.1 . Nabootoval sem je na flashku zkousel sem fat32 ntfs ale nic nejde tablet pise ze spatnej tip windowsu na notebooku se normálně instalace pustí netušíte jak bych to tam dostal ?

• Typ tabletu je jaky?
• Flash musí byt FAT32, instalovany s EFI pres recovery. (vetsinou spustitelny s Power + zvuk minus nebo plus, dle tabletuu.
• Nezpomen pred instalací dezaktivovat Secure Boot, jinak instalaci nespustís..

tablet pise ze spatnej tip windowsu

to sa snazis tu instalaciu spustit z beziacich windows ci co? Nabootuj z instalacneho media a nainstaluj si co chces.

P.S> ma ten tajny tablet vobec x86 CPU? Ak ne tak potrebujes specialny image a ne normalnu instalacku.