Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta.

Dobrý den. Mám ve starém PC grafiku - Acer X223Q on NVIDIA GeForce 9400 GT. Chci si koupit novou desku + procesor + RAM. Zatím jsem se nerozhodl jakou desku. Ostatní komponenty použiju ze starého PC. Je na nových deskách integrovaná grafika lepší, než ta moje stávající? Děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

Desku si vyberes az vtedy ked budes vediet jaky chces novy CPU, a naco ho vobec chces.

A grafiky dnes nie su na doskach ale v CPU. Teoreticky by niektora mohla byt vykonnejsia jak ta co mas aktualne, ale nemam vhlave benhcmarky (pouzi google - model grafiky a slovo benchmark, a porovnaj si to s nejakym A10 APU apod.)