Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie se markantně vybíjí

DOBRÝ den,mam telefon lenovop70, který ma jak je známo velikou baterii tedy 4000mAh. VYDRŽEL mi vždy zhruba dva,tři dny,az do včerejška.Z ničeho nic,jako mávnutím proutku se mi pres noc, v režimu maximální úspory vybilo 25% baterie,což mo jindy vydrží cely den při aktivním používání. Moc vas prosím o radu, mam jej reklamovat? Vlastním jej teprv měsíc tudíž je vcelku nemožné abych baterii zničila, snažím se o telefon pečovat, nebo víte co s tim? Moc děkuji:( jsem opravdu už zoufalá

Aktuálně mam 45% a když telefon prepnu do režimu maximální úspory tak mi to píše ze zbývá 36 hod. Do vybití, už to je nějaké podezřelé, no ne? Když mi normálně pul baterky vydrží den a pul asi,tak v režimu max.úspory by to melo byt mnohem vice, možná je tohle hloupá otázka,ale nemám to opravdu reklamovat? Vezmou mi to k reklamaci?

Baterku vybijaju pozapinane funkcie ako wifi, 3G, bluetooth, zapnuty display, a podobne. Tak to vsetko povypinaj. Mozes vratit aj cely telefon na vyrobny stav malo by to byt v navode alebo v menu apod. A potom tam neinstaluj aplikacie ktore furt cosi robia alebo nezapinaj dane funkcie
Alebo aspon odinstaluj nejake aplikaciektore tam boli instalovane/spustane naposledy, alebo to aspon restartuj a uz ich nespustaj.