Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompletní odstraneni programu

Caute, nejak sem si hral s nastavenim Photoshopu (2.0 Elements) a ted mi to dela zajimave věci, bohužel už to nedokazuvratit zpet. Tak jsem ho proste odinstaloval, vymyzal z program files a nainstaloval znovu. Ale ten ,,parchant" si proste vsechno pamatuje. Normálně si pamatuje i poslední zvolenou barvu a nástroj :-/

Mám takový pocit, že v PC zustal nejaky soubor, ktery to ma nasvedomi, nebo ne? Moc tomu nerozumim, poradite mi nekdo?

Díky
Změna předmětu, původně: Kompletní odstarneni programu (rh)

A co nastavení (Adobe Photoshop Settings) v Documents and Settings\Jméno\Data aplikací\Adobe\Photoshop? Je smazané?
Umístění se může líšit, stačí prohledat disk (hledat složky Adobe).
Velký Photoshop nastavení ukládá do *.psp souborů, snad to bude stejné i u Elements.
Registrama se nemá cenu zabývat.