Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrčení sluchátek, reproduktory však OK

Zdravím,

Mám notebook Lenovo Y 40-80 s Win 10. Při přehrávání zvuku mi chrčí ve sluchátkách (zkoušel jsem troje slluchátka, vždy chrčí). Avšak reproduktory notebooku přehrávají bezproblémově. Ovladače mám stažené přímo z webu lenovo pro příslušný OS (Realtek Audio Driver). Zkoušel jsem reinstal, problém přetrvává.

Máte někdo nápad, v čem může být probém, nebo jak jistěji potvrdit hypotézu o vadném 3,5mm jacku?
Díky za případné odpovědi.

Lukáš Indra

Může být problém přímo se zvukovou kartou v notebooku. Doporučuji jej reklamovat. Kontakt na linku technické podpory najdeš na stránkách lenovoservices.cz, nebo je přímo kontaktuj na tel. čísle 800 702 703. Dopravu a reklamaci hradí Lenovo.

Vojta, Lenovo Ambasador