Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem predaj stareho kancelarskeho PC

Ahoj, jeden kamos ide predat svoj stary kancelarsky pc, nakolko ma novy a chcel by vediet, kolko by zan mohol dostat. Nie je to prave ta najlepsia masina ale na beznu kancelarsku pracu + internet, filmy a stare hry je ako stvoreny.

Vlastnosti:
-CPU:Intel Pentium G2030, 3.00GHz, socket 1155
-RAM:Kingston 4GB CL11 PC12800 DDR3
-MB:H16H2-AM3 DDR3 1155sc
-GPU:Nvidia GT625 2GB
-FAN:COOLER MASTER CM12V
-CASE:Acer Aspire MC605 + 2 vetraky
(PC je zachovaly, ma necele 2 roky)
Vopred dakujem za odpoved.

Kamarat to ocakava nejak takto s cenami komponentov (ceny odvodene z povodnej ceny v roky uvedenia na trh so znizenim o 50-70% na tento rok):

-intel pentium g2030 - 30€
-nvidia gt625 2gb - 30€
-bedna - 10€
-zakladna doska - 20€
-zdroj - 10€
+ moznost stiahnutia orig. Windowsu 8.1 sk 64bit - 20€
(IMHO ceny pre prislusny komponent su slusne, natoze su uz postarsie (rok vyroby) no zachovale a plne funkce bez zavad.
Keby ze pc bude kupeny komplet tak cena 150€ (vratane postovneho)