Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují obrázky a odkazy na webu vytvořeném v MS Publisheru

Ahoj, pokusil jsem se vytvořit svoje web stránky...ale,
mám problé nezobrazují se mi obrázky a odkazy na další stránky. Svoje stránky jsem udělal v Microsoft Office Publisher(pro začátek). Po ukončení praci v tomto editoru jsem dal-publikovat na webu vytvořili se mi 2složky 1.index a 2.index_soubory tyto složky jsem uložil na disk C, poté jsem se regnul na webu zdarma a náhrál si tam složku index, jenže po spuštění se mi neobjevují obrázky a nelze přepnout na další stránky..zkoušel jsem všechno a zjistli, že vůbec nevim.......... Kdybyste někdo věděl pište předem dík:-[:-[

Změna předmětu, původně: web (host)

Uz sme ti tu viackrat pisali ze mas problem s velkymi a malymi pismenami
Na serveri subor Page322.htm nie je to iste ako subor page322.htm
Takze
a) jednoduche riesenie: na serveri premenuj subory tak aby zacinali velkym pismenom (teraz ich mas malymi pismenami), alebo
b) zlozite riesenie: si zmen tie odkazy tak aby v nich boli male pismena. Trebars mozes aj otvorit to hotove html v poznamkovom bloku a prepisat v kazdom odkaze velke pismeno na male pismeno.
page322.htm (funguje)
namiesto
Page322.htm (nefunguje)

...teda nepisali ti to viackrat ale len raz fleg, sa mi zdalo ze som to tu videl viackrat.
Ak vidis na serveri subor Page322.htm, tak to vidis zle (mas na serveri page322.htm), tak pouzivaj nejaky iny program na kopirovanie na server, alebo si nastav v debilnom Win-prieskumnikovi nech neprzdi velkost pismen u nazvov suborov.

Zdravím,
Nedalo mi a musel jsem se (takřka s "dětskou radostí") mrknout ...
Teď jsem to zkusil v Publisheru (trvalo to kolem 2-3 minut "vytvořit" asi 8 stránkový, přednastavený web ze šablony a nahrát na webzdarma) - žádný problém.
Problém možná asi opravdu bude v nahrátí na web. Přes Total Commander (nahrají se "index" a "index_soubory" vytvořené Publisherem) není problém a je to rychlé. Otázka co dovolí tamní správce souborů - jak již bylo tady zmíněno:

1)Zvolit nabídku *Vytvořit adresář* na webuzdarma - který se bude jmenovat - index_soubory
2) Ze složky *index_soubory*, které jsou vytvořeny Publisherem na PC se nahrají všechny soubory do vytvořené složky na webzdarma - oné *index_soubory* jeden po druhém.
3) pak stačí nahrát již jen zbylý soubor *index* (zvlášť) - čili budou ve správci souborů vidět dvě položky, a to: index + index_soubory.

... pokud jsem to v rychlosti pochopil a problém je v této fázi ...