Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TomTom runner - mysports

Dobrý den,

zakoupila jsem si GPS hodinky TOMTOM RUNNER a bohužel mi nekomunikují s PC v tom jejim programu My sports Connect. Na strankach Tom tom se nemohu proklikat k tomu zadat český dotaz (i když jsem se tam registrovala). V FAQ jsem řešení nenašla a stále mi to po připojení píše: "Zvláštní. Nepodařilo se nám najít náš vlastní konfigurační soubor hodinek. Naposledy jsme ho viděli ZDE". Pod tím zde se otevře okno prohlížeče a v tom na stránku nějaké písmenka a znaky. Mám WIN XP.
Bohužel netuším co s tím. Ve správně zařízení je najdu mezi jinými zařízeními a tam když kliknu na to najít ovladač tak mi to napíše, že zařízení funguje správně a že nenašli lepší ovladač než ten co už je nainstalován :-(

Děkuji za rady

Maty

i ten reset na tovární nastavení jsem zkoušla, beze změny. Ono to tlačítko asi stejně nefunguje, když se ty hodinky s programem nepropojí...a v návodu se na to odkazují "počkejte, až MySports Connect dokončí aktualizaci vašeho hodinky", ale k tomu vlastně nedojde, protože to hodí tu chybu.

Ahojte ALL,
nebuďte smutný, aj mne to vypisuje:

Zvláštní. Nepodařilo se nám najít náš vlastní konfigurační soubor hodinek. Naposledy jsme ho viděli zde. Jste si jisti, že jste online?

asi raz mi to prešlo a už nič, OS=XP, tie pokusy s resetom hodiniek (pridržanie tlačítka) som skúšal, ale nepomohlo, data sťahujem cez tablet - android 5.0.2 - LENOVO, v mobile andrioid 4.2.2 - SONY xp L sa mi to pre zmenu nedalo nainštalovať ... stiahnuť data je pôrod, ide to pomaly, ale je to funkčné ...