Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook do cca 18 tisíc

Dobrý den, chtěl bych od vás radu ohledně nového notebooku do cca 18 tisíc. Uvítám tipy a konkrétní důvod proč zrovna ten děkuji. Na značce nezáleží.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu.
Změna předmětu, původně: Nový notebook. (karel)

Přidám se:
nebrat!!! ASUS F555L.

Vše výborné, až na displej! Nevím, zda jsem měl tu smůlu, že oba kousky, které mi prošly pod rukama, měly následující problém, nebo to tak mají všechny, ale:
displej byl kvalitní jak u notebooků za 5000.. pozorovací úhly takřka neexistovaly (při jakémkoliv jiném než přímém pohledu se značně zkresloval celý obraz a barvy..)
Doporučuji před koupí (jakéhokoliv) notebooku prohlédnout si ho někde vystavený.

Děkuji za tipy jen se zeptám ten notebook budu mít převážně na hry neptejte se proč si místo toho nepořídím stolák. Tak se ptám není procesor I5 2,2 takt docela málo? I když dává v trubo 2,7 já mám pc rok 2010 Sony Vaio a ten má základ 2,6 a turbo 3,2. není přeci jen 2,2 u takových notebooků málo?

Edit: Přemýšlel jsem ještě že bych si připlatil a koupil tento od MSI Leoparda.
https://m.alza.cz/msi-gp62-2qd-217xcz-leopard-d303 6968.htm?catid=18848814