Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrátit počítač do výrobního stavu

Ahoj mám notebook acer aspire 5742g s windows 7 a chci si ho dát zpět do tovarního nastavení tím myslim funkci ,,Vrátit počítač do výrobního stavu".Nikdy před tím jsem nic takového nedělal a jediné co vím že se mi smažou všechna data,programy.A teď mám na Vás dotaz zda se mi vymažou windows a já je budu muset nainstalovat,popřípadě co bych před tím než vrátim pc do výrobního stavu měl udělat?Byl bych rád kdyby mi někdo napsal co se s notebookem stane.Děkuji za všechny vaše rady.

popřípadě co bych před tím než vrátim pc do výrobního stavu měl udělat?

zkopíruj si tvoje data pryč.
jestli nevidíš nálepku s product key windows, tak si vyčti klíč a ulož.
můžeš si vykopírovat i celý tvůj profil "c:\users\ty" pryč. jsou ovšem lidi, co si do toho strkají filmy a stažené soubory, pak to má dost giga.
stáhni si od výrobce ovladače k tomu krámu.

až tě návrat do továrního nastavení přestane bavit nebo to po pár hodinách samo zdechne, zformátuj to a nainstaluj systém načisto znova, je to rychlejší.