Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazání viru z registru

Souhlasím! Není podstatné, jaký je tvůrce (i kdyby byl dělán na koleně!), podstatný je účinek a jistota, že si nabídnutým programem nezatáhnu další vir! Zdálo se, že mi odborník nabídl využití SpyHuntra, vypadalo to nadějně, vypsaly se cesty k napadeným částem registru, ale ve výsledku chce program odstranění zaplatit a proto jsem zadala dotaz na mazání v registru.(a to nepočítám časovou ztrátu)
Do vašich odpovědí jsem netušila, co je to zač, ale pokud najdu způsob nebo program, který funguje a tr. koně zlikviduje, je mi jedno, kdo a jak ho tvořil.
Nemám investice na placení "zaručených" programů, ale, když budu vědět odpověď na nějaký problém zase já, ráda poradím někomu jinému!

Vyzkoušela jsem také jiné rady, ale stále nic. Tak jsem vděčná za každý nápad a radu. Jsem moc ráda za podobně vnímající lidi a jejich čas a ochotu se zabývat mým problémem. DĚKUJI! :-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny