Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČO s Vistou?

Ono je to ako so šoférovaním. Môžeš mať sebelepšie auto, ale ak ho riadi "debil", čo napr. radí pri manuálnej prevodovke bez zošlápnutia pedálu spojky...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny