Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus GTX660 OC + Freemake Video Converter - Jak zprovoznit CUDA ?

Ahoj borci,

mám nainstalovaný freeware "Freemake Video Converter", v nastavení jsem zjistil, že tento program podporuje funkci CUDA. Mám grafickou kartu od Asusu Nvidia GTX660 OC, která tuto funkci podporuje, ale zmíněný program hlásí, že má grafická karta tuto funkci nepodporuje. Vím, že ten program z vás nikdo nevytvořil, ale jak zprovoznit tuto funkci ? Je potřeba něco doinstalovat (nějaké ovladače nebo já nevím co), nebo s tím prostě nic neudělám ? Moc díky za každou přínosnou informaci.

Screen programu (nastavení): http://www.sdilej.eu/pics/1340bf88226234175a352973 fcf6342c.jpg

Omlouvám se za dotaz, už jsem to vyřešil, měl jsem lépe hledat. Nevím jestli to napíšu správně, protože jsem to zjišťoval různě z netu a vesměs vše je psáno anglicky. V novější ovladačích chybí knihovny "nvcuvenc.dll", stačilo je doinstalovat (nakopírovat) do systému.

Knihovny stáhnete tady: http://www.mediafire.com/download/245898gb0wt4u1a/ nvcuvenc_337.94.rar

Poté archiv stačí rozbalit do C:\Windows

Asi to může pomoci i u jiných programů, které podporují funkci CUDA a v nastavení programu ji nelze zapnout.

Prosím o označení tématu jako vyřešený. Díky.