Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovislink 5460 bootloader

Jak nahrát do AP Ovislink 5460 jiný bootloader, tedy jaká verze je nejvhodnější?
Dle návodu ze stránek ovislink.cz se mi nedaří, díky.
Jinak jsem stále nedořešil jak dostat internet přes Mod WISP do druhého Pc na lan2 s WIN98, Díky, za pomoc.

Nemylis si nahodou bootloader s firmware?
A k tej 98 som ti uz povedal...daj 98 rovnake nastavenia ako tomu xp..cize ip, maska, brana, dns. XP vypni zo siete. Napoj na ten isty kabel 98. Ak ti to nepojde mas pokazenu sietovku alebo vadny OS na tom pc.