Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaka graficka karta

Dobrý den.
Chci se zeptat ohledně her a hardwaru, mám grafiku Gigabyte HD5770 1GB/DDR5 a procesor Intel Xeon X5450 a dejme tomu že GTA V mi jede na normal-high na 30 fps, jakmile dám nastavení uplně na minimum aji s rozlišením tak mi to jede na 50fps.. a chci vědět kdybych osadil novou grafiku tak jesli by jelo gta v na high okolo 50 fps nebo 40fps.. ?
moje sestava
Intel Xeon X5450 12MB/2.80Ghz/1333FSB
Gigabyte EP31-DS3L rev.2
Gigabyte HD 5770 1GB/GDDR5
Adata 4GB DDR2
HDD samsung 600GB + Seagate 200GB
EuroCase 450W
pomohla by grafika okolo 4000,- ? Díky

No ono jde o to, že se to ještě do toho jeho reálného výkonu , což není 450W, vleze.
Nicméně ten zdroj bude dost zatěžován což by se dělat rozhodně nemělo !
Když ho hodně zatěžuješ tak vydrží většinou cca 2/3 roky a když si k tomu koupíš takovou značku, která je už tak dost poruchová tak máš celkem naději časem odpálit zdroj, který s sebou může vzít i něco jiného :-)