Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na nenaročné hraní

Dobry den,chci koupit PC do 13000 který by mohl rozjet aspoň CSGO na 60fps na high detaily...Zatím jsem našel tenhle : Procesor:AMD FX-6300,graficka karta:AMD R9 255,4gb ram... Šlo by to?

Chieftecy jsou možná konstrukčně staré a mají nic moc kondíky, ale praxe ukazuje, že fungují roky. Prodal jsem jich desítky, nevrátil se ani jeden a pokud vím, fungují dodnes všechny - protože je dávám zejména do těchto laciných nežeroucích sestav, kde budoucí majitel šetří každou kačku.

A PC za 13 tisíc bude vždy o kompromisech.

Pokud má celkový výkon jen do 200w,proč by měl poslouchat ventilátor?
Zdroj je základ - na něm bych určitě nešetřil.
Osobně bych doporučil jen zdroje s GOLD certifikací - mají až na vyjímky špičkové osazení.

Takže uživatel by měl každopádně trochu přitlačit a koupit zdroj kvalitní:
To, co jsi vybral, v seznamu nechám - nemám výhrady (krom toho zdroje)
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_37NV011O1X01 2N00012RBT0134H101008Q012R3L012Q2W011HIW012N7G01

Myslím, že těch 1253Kč nad uvedenou hranici 13000Kč není mnoho a uživatel to určitě přežije a když si do budoucna koupí něco žravějšího, bude mu zdroj stále s přehledem stačit. Každopádně se mu to vyplatí víc a má na zdroj 7 let záruku prodejce.

Ty špatný kondíky bych nepřeceňoval - zdroj sice pojede, ale postupně se mu snižuje výkon, u craps kondíků se snižuje odolnost proti zvlnění a má to vliv na celkovou (ne)stabilitu PC.

Doplním:
Asi tady "zdrojaři" máte nějaký slet, dokonce jeden šel ještě se svojí teorií ještě o fous dále.

JamesOFF [185.38.149.xxx], 30.01.2016 08:06
M-Pol:
Dnes nemá cenu kupovat značkové zdroje s nižším výkonem než 750W.
Mají vesměs nekvalitní osazení(v lepším případě jsou tam na půl kvalitní/na půl nekvalitní kurvítka).
Velká rezerva výkonu má velké výhody.