Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesmirne zasekany mobil

Ahoj , objednal jsem mame telefon Lenovo A6000 , podle recenzi je dost rychly na takove ty zakladni aplikace jako je chrome a nebo fb . Jenze telefon se nesmirne seka a aplikace prestavaji kazdou chvilku pracovat .

Zajimalo by me jestli ma nekdo zkusenosti s timto krapem. Zkousel jsem tovarni nastaveni a to pomohlo do doby nez si nainstalovala par aplikaci jako je messenger atd , pote se telefon zacal zase sekat.

Verze androidu je 5.0.2

Hledal jsem na internetu a nikde zadne rozumne reseni.

Prece neni mozne , aby se na tomto mobilu sekala i klavesnice.

Jestli se v pripade tazatele nebude jednat o Facebook Messenger. Ja na nekolika smartphonech znamych take resil zasekavani a protoze vim, ze Android se bezne neseka, tak jsem situaci nemohl prijit na kloub. Onehda jsem se docetl, ze sekani na Androidu casto zpusobuji aplikace od Facebooku, ze jsou tak ledabyle a spatne naprogramovane, ze neustale zatezuji procesor, spotrebuji klidne Gigo RAM a potom se telefon zacne sekat, takze mozna je to problem i u tazatele a nic moc s tim udelat nemuze, pokud chce pouzivat Facebook.

... podle recenzi je dost rychly ... tady vidíš,že marketing je jedna věc a skutečnost druhá věc. Telefon jsi otestoval a stojí za h....no.Zkus výměnu,nebo reklamaci. Na běžných aplikacích by se sekat neměl.