Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firmware u SSD

SSD Patriot Blast - je nabízena nová verze aktualizace řadiče Phison 10.Chci se zeptat jak tento nový firmware dostat do disku. Děkuji

výrobca určite prikladá návod a nejaký flash tool na upgrade firmwaru,pokial poskytuje nový firmware bežnej verejnosti k dispozícii.............pokial s tým máš nulové skúsenosti,obetuj pár korún a daj si to spraviť v pc servise,keď už nutne potrebuješ meniť firmware,tam to bude robiť niekto,kto vie čo robí a bude na takýto zákrok plná záruka....