Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé USB po přechodu z Win 8.1 na Win 10.

Zdravím. Po přechodu na výše uvedený Win 10 na notebooku mi začaly problémy z USB portem. Extrémně se mi zpomalily USB porty a po připojení některých zařízení např. chytrý telefon notebook ho nenalezne. Poraďte co s tím. Před přechodem na Win 10 bylo všechno v pořádku. Děkuji předem za rychlou odpověď. Jirka

O nejakom X553M nevie ani asus. Ak to je X553MA tak maju na webe vsetky ovladace pre Win10 vcetne chipsetu
http://www.asus.com/CZ/Notebooks/X553MA/HelpDesk_D ownload/
kde si to hladal?

P.S. ja osobne si myslim ze tvoj problem nie su ovladace, ale prejavuje sa pokusny windows v spojeni s nejakymi pozostatkami co si mal poinstalovane v povodnych windows, ale je to tvoj boj, ked sa chces hrat na pokusneho kralika tak kludne :)

Na těchto stránkách jsem byl. A skutečně ten notebook mám. Asus X553M Mám to na štítku. A tvá poznámka ohledně pokusného králika. Jsem obyčejný spotřebitel který občas potřebuje něco dělat na NB. V práci máme Win 10 a vyhovuje mi, proto jsem přivítal možnost přechodu kterou mi nabídl Microsoft.

Ale tak jak to popisujes skor je nieco divne v USB portoch elektricky, alebo mas USB kable naprd apod, ptz taketo nejake problemy so signalmi USB to nebyva problem v SW.

P.S. pisal si predsa ze ti W10 vyhovuje, takze ti to teda vyhovuje ze to nefunguje, takze problem ziaden neni, ne? :-)