Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vodni bloky na CPU a GPU

Dobry den, shanim vhodne bloky na procesor a grafiku, pouze bloky, ne cele sety. Roztec sroubu je u GPU 46x46mm a u procesoru 27,5x56mm. Take bych chtel poradit, zda male heatsinky na VRM a VRAM bude stacit bez aktivniho chlazeni ci ne?
Dekuji
Dostal jsem tip na Koolance GPU 220, ale moc jsem se o nem nedocetl.

Tazatel je ******, který uráží ostatní, když nedostane radu dle gusta. Lock, než se to zvrhne. (Prasak)

poradit, zda male heatsinky na VRM a VRAM bude stacit bez aktivniho chlazeni ci ne

Ne, nebudou a zvláště u výkonných žravých karet, i při výměně ARCTIC Accelera se pasívy mění.
(je to celé velká laborace a bez trpělivosti, znalosti a zkušeností bude výsledek tristní)