Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD500GB - instalace Windowsu

Zdravičko, zajmalo by mne jestli kdyz instaluju windows a pri formátovani rozdelin peceti gigovy hdd na 2x 250Gb, a do jednoho stech 250gb hardiscu naisnatluju system a druhy 250gb harddisc zustane na hudbu a podobne.
lze ocekavat pri tomto postupu nejaky problemy?

jak je to pote treba napriklad pri defregmentaci?
(jelikoz az moc pouzivam a presouvam data z jednoho mista na druhe, z flesky a podobne)
musim defregmenovat kazdy 250gb svazek zvlast nebo se defragmentuje cely 500gb svazek i presto ze je rozdelen na dva svazky (c,d)

A co kontrola disku a oprava hned pod moznosti defragmentace, pri zadani se kontroluje cely hdd nebo jen svazek ve kterem jsem vybral kontrolu?

ps.neni lepsi naisntalovat system klasicky do celeho 500gb svazku?jen mi vrta hlavou,vadi mi ze system zabira jen kolem 30gb,a pripadne viry se mouhou rozprostit po celem 500gb harddiscu

Nie su s tym ziadne problemy a nepotrebujes nic defragmentovat (win to ma nastavene na automaticky na pozadi pre vsetky disky, ak si to clovek nevypne, co silne odporucam to vypnut).

Kontroluje (aj vsetko ostatne) sa robi vzdy na svazku, 2 svazky su z hladiska OS ako 2 samostatne disky.

A rozdelovat disk je najlepsie v instalatore, nech si to urobi instalator spravne (vcetne uvodneho 100MB oddielu)