Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri spusteni se notebook restartuje

Dobry vecer, dostal se mi od kamarada do ruky "nefunkcni" notebook HP 630.
Ze pry nejde zapnout..
Doma jsem jen vymenil RAMky a notebook nabehl, tak jsem jej nainstaloval.
Vse se nainstalovalo v pohode, ale kdyz chci notebook zapnout tak nenabhne ani na logo Windows s napisem "Spousteni systemu windows" a porad dokola se restartuje. Dal nabehne pomoci zmacknuti ESC - Enter - ESC - dostanu se do nejakesi nabidky a tam musim zvolit "Startup without Loader"..
Jen me tak zajima, cim by to mohlo byt, abych treba udelal kamaradovi radost a dat mu ten notebook "opraveny", aby usetril za novy...
Cim by se to dalo nastavit, aby se to spustelo normalne? V BIOSu neni nic na zmenu sbernice nebo tak, pouze diagnostika, main, boot a exit..
Kdybyste vedeli, budu moc rad za rady, diky moc.

Jaky presne windows si instaloval a jak presne (boli tam uz oddiely alebo si predtym zrusil MBR alebo co?).
Neviem ci ma ten notebook moznost UEFI boot, to tiez neni jedno (jak sa bootuje isntalacky a jak sa potom bootuje system)

Predpokladam ze tam mas legacy boot tak ako prve nabootuj z instalacky v moznostiach opravy je konzola (prikaz.riadok) a zadaj tam
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot

Pres CDcko (mam legalni Windowsy)
a oddil tam byl jeden a naformatovany.
Ja se v tom moc nevyznam, takze nevim, co je UEFI a podobne..
V BIOSu je jsou jen zakladni veci..Main, security, boot, exit..
V sekci boot se da jen nastavit cim se bude bootovat, to je vse..zadne legacy a podobne tam neni.

A tie prikazy si uz skusil?

Pripadne sem napis presnejsie ze co je na obrazovke po tom stlceni Esc a Enter ci co tam tlacis.

Pripadne ak uz na disku neni recoevry oddiel tak ho mozes uplne zmazat aby tam neboli oddiely (napr. killdiskom z UBCD alebo prikazom diskpart) a nainstalit Win nanovo na cisty disk.

Mám naprosto ten samý problém. Před instalací všechny oddíly odebrány a vytvořeny dva nové, poté instal origo W7, po uspěšné instalaci se NTB pořád dokola restartuje a nechce butovat systém. Pomůže jen to co popsal kolega v dotazu, pote běží systém stabilně.