Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zapnout pc.

Dobry den. Koupil jsem si asus strix 380. Zapoj jsem a všechno. Ale nejde vubec zapnout pc. Mam zdroj cooler master thunder 600w a amd fx 8320e. Wi 10. Sorry pisi z mobilu. Nevim proste.

Pokud máš původní GPU nebo má deska integrovanou grafiku, tak bych to zkusil s ní. Když se přesto nespustí, tak deska nebo zdroj, popřípadě vypínač v čudu. Měl jsem podobný případ a nakonec to byla deska. Když mi odešla grafická karta, tak počítač normálně běžel, ale na monitor nic neposílal.

Tak třeba budeš mít štěstí a odešlo jenom vypínací tlačítko.

Mimochodem, nemá ten zdroj vypínací tlačítko? Jednou jsem se tak vylekal, když PC po nějaké akci uvnitř nešel zapnout, dokud jsem nezjistil, že před rozebráním jsem pro jistotu vypnul zdroj tlačítkem. :-)

Pro jistotu zkontroluj všechno, co by mohlo mít na to vliv - zásuvku, prodlužovačku, kabel apod.

Ok,uvidíme,buď zítra mi to spraví nebo až v pondělí. Ale nevím jestli sem rozbil základní desku hmmm tak to bude dobrý. Snad se dám do zpráv, jak rozbít počítač za jeden den. ALe chápejte mě, já vstal těšil se na grafiku a ejhle,dám to tam a už to nejde.

Tak tlačítko nebo zdroj? To Ti v servisu neřekli? Pokud to bylo jenom tlačítko, tak stačilo nepanikařit a trochu si s tím pohrát podle zde nabízených rad. Zapínací tlačítko - PC i zdroje - bylo tady uvedeno hned na začátku. Snad ten servis nebyl moc drahý. :-)

Hlavní ovšem je, že to dobře dopadlo a že to neodnesla deska a jiné komponenty.