Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty v telefonu

Dnes mi spadl telefon (Sony xperia Z1) na kachličky a praskl displej takže nereaguje na dotik. Jsou nějak stáhnout do pc nebo nejak kontakty? na Sim kartě mám jen některé. A ještě když dám ten telefon na opravu, půjčí mi nějak dodatečně když než se opraví?

Po servisním zásahu moc nepočítej,že v telefonu zůstanou nějaké soubory a data nad rámec základního vybavení. Vyjmi napřed SIM kartu. Zápůjčka telefonu zřejmě bude možná,ale za peníze navíc.