Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ddwrt xxx

dobry den. mam router s ddwrt nakonfigoruvany na clienta +virtual wifi ked sa napojim na virtual wifi tak rychlost je velmi slaba ale ked prepojim notebok cez lan kabel rovno do routra cez wan port rychlost ide na maximum

Ten TL-WRT841N som bližšie neskúmal...
Určite Ti došlo, že ak máš 2 routre prepojené cez wifi, potom oni spolu musia komunikovať, že? Ak do toho ešte pridáš, aby tá istá wifi, ktorá potrebuje komunikovať s prvým routrom, mala ešte čas obsluhovať ďalšie zariadenia - potom to jaksi nebude stíhať, že?
Rýchlosť sa predsa musí rozdeliť medzi zariadenie a komunikáciu medzi 2 routrami... čiže chvíľku komunikuje s 1.routrom, potom ak ostane čas s Tvojim ntb napr...

Ak chceš lepšiu wifi - potom prepoj routre káblom a ten 2.router nastav do režimu AP.