Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows 7

Zdravím,mám problém s notebookem( Asus X550V )a jelikož se v PC vůbec nevyznám,rád bych uvítal vaší pomoc- úplně k začátku aby jste věděli kde můj problém začal je, když jsem hrál hru tak jsem časem měl časté FPS dropy, až třeba o 100,150.Po nějaké době se mi sekl obraz úplně, čekal jsem 5,10 min a nic se nedělo, mohl jsem pohybovat pouze myší, avšak dostat se na plochu nebo vypnout hru nešlo, tak jsem vypl počítač natvrdo pomocí tlačítka.Po zapnutí už mi vyběhla modrá obrazovka s nápisem : Váš počítač nebo zařízení je třeba opravit, požadované zařízení nelze připojit nebo je nedostupné.Kod chyby :0xc000000f.Dále tam je také napsané že bude použít nástroje na instalačním médiiu, jelikož mám starší Bios tak se mi trošku obtížněji přepínalo boot z cd, ale nakonec jsem to zvládnul, vložil jsem tedy do notebooku CD s windows7 a po chvilce načítání se mi pouze ukázala černá obrazovka s myší a nic víc..Nevíte kde by mohl být problém ? Jakkoliv se mě kdyžtak zeptejte na otázky, rád odpovím

Děkuji :)
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ked odpojis harddisk, tak ta instalacka nabehne? Ak ano tak vies kde je problem.

Ked tam mas na disku nejake data co chces zachranovat tak si nabootuj linux (ubuntu.cz) a skus si zachranovat data na nejaky externy disk. Potom treba skusit zrusit vsetko z HDD (napr. killdiskom z UBCD apod) a az tak zacat instalovat Win.
Moze byt aj vadny HDD (vadne sektory apod), najprv skus spustit tu instalaciu bez pripojeneho disku.