Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna účtu microsoft na "normální"

Zdravím vás tu. Mám dotaz. Na notebooku s win 8.1 jsem si vytvořil microsoft účet, kvůli onedrive atd.. Ale nevyužívám ho nijak extra a proto se chci zeptat jak se dá vrátit zpět k běžnému účtu. Nabízí mi to tam ještě druhý účet, ale dle mě to není ono. Je tam napsáno že když tento účet aktivuji nebudu mít práva jako administrator. Děkuji za odpovědi

Nabízí mi to tam ještě druhý účet, ale dle mě to není ono. Je tam napsáno že když tento účet aktivuji nebudu mít práva jako administrator.

To je snad spravne, nebo k cemu potrebujes ADMIN ucet? PC nema mit vice ADMIN uctu, ono by to nedavalo ani smysl je tvorit :-)..

NJN já chtěl právě aby mi telefon spolupracoval s ntb, ale stejně jsem to nevyužíval. Takže vytvořím nový a starý smažu? Odkaz sem jen proběhl, ale bylo tam i nějaký nastavení administratora atd.. Takže snad to bude dobrý. Díky a jak bude možnost vyzkouším.

Ty pořád pleteš dvě věci dohromady. Vytviřit si přihlašovací účet na Microsoftu je něco jiného,jak si vytvořit účet v PC.Většinou v PC jako jediný uživatel,máš účet s právy administrátora,nebo další účty s omezeným přístupem. Onedrive tady s těmito účty nemá nic společného,musíš mít účet na MS.