Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi pro PC

Ahoj, exituje neco, co by se dalo dat do pocitace a chytalo signal wifi v pc kde bych se mohl pripojit? Pokud ano, muzete mi poslat odkaz? Diky.

Tak logicky je dobre si kupovat nieco co ma na sebe napisane ze bezi na Windows10, ak mas ten pokusny Windows.
Teoreticky vsetko co bezi na W8.1 by malo bezat aj na W10, ale neda sa to garantovat na 100%.
On ten windows to mozno aj rozpozna sam a nainstali mozno ovladace sam, skontrolovat si to potom mozes v nastavenia - update, ze ci cosi nasiel a nainstaloval.