Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil pro přítelkyni

Zdravim.

Když jste mi tak parádně poradili a pomohli k LG G3, tak sem se rozhodl na vaší poradnu obrátit znovu.

Tentokrát potřebuju sehnat telefon v podobné cenové hodnotě takže tak těch 8-9 tisíc, pokud bude levnější, tak jedině líp.

Telefon musí splňovat toto: Nesmí se seknout hned jak bude poslouchat hudbu a zároveň číst email, musí mít hezkej design, musí umět zvládnout nejaký aplikace, občas hry, chci aby měl rozlišení aspon 1080p a co nejlepší kvalitu obrazu a to nejdúležitější je SELFIE KAMERA, která bude fotit klidně i líp než zadní kamera.

Pokud se vám podaří něco takového doporučit, budu opravdu rád.

Hlavně ať je to kvalitní a PS: musí se vyrábět ve zlaté variantě.

Moc díky všem.

Podle me mas jak drazsi tak levnejsi variantu v podstate danou a nic lepsiho vymyslet nejde.

Mozna, ale vubec ten telefon neznam a k Huawejovi mam spis despekt, takze bezne nedoporucuju, ale preci jenom Huawei Honor 5X by pripadne take mohl pripadat v uvahu.

Co vzit jinak? Sony M5 Aqua, kdyz vsichni vime, jaky technicky a nereseny problemy ma Sony s vyrobou smartphonu? Asi ne. Lenovo Vibe apod. s nejakym tim virem jako bonusem? Take si nemyslim. Po te co Samsung zacina v Evrope vyklizet pole a stehuje se do USA, nelze premyslet ani o necem jako Samsung Galaxy A5 (2016). No a pak uz zbyvaji snad jen cinske socky typu Xiaomi nebo ZTE, ktere neumi ani nase LTE site a tudiz jsou v CR naprosto nevhodne.