Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi normálně ukazuje 5 čárek, ale stránky se nenačítají. (Telefon)

Dobrý večer,
Ještě včera jsem se normálně na svém mobilním telefonu díval na můj oblíbený seriál a dnes příjdu domů a webová stránka se ne a ne načíst. Někde jsem četl, že by tohle mělo pomoc, vzhledem k tomu, že jsem s mobily začátečník nerozumím tomu.

1. Funguje DHCP? - Odpověď ANO - Tedy vylučuje to problémy s wifi či šifrováním, protože s routrem úspěšně komunikují

2. Funguje prohlizec? - Zadej do prohlizece IP adresu routeru a mel by ses dostat do webového rozhraní routru

NEFUNGUJE-li začnu rešit natavení prohlížeče nebo stáhnu jiný

FUNGUJE-li jdeme dál

3. Funguje DNS? Z telefonu pingnu IP adresy DNS1 a DNS2

NEFUNGUJE-li nastavim v routru(pripadne spolu s pevnymi IP v telefonu) DNS adresy na google: 8.8.8.8 a 8.8.4.4

FUNGUJE-li zkusim ping www.seznam.cz, FUNGUJE-li vracim se k bodu 2 a opdovedi NEFUNGUJE

Díky za odpověď.

Chrome.

Prohlížečem to prostě není!

Já bych byl radši kdyby mi někdo tohle přeložil, tak abych tomu rozuměl.

1. Funguje DHCP? - Odpověď ANO - Tedy vylučuje to problémy s wifi či šifrováním, protože s routrem úspěšně komunikují

2. Funguje prohlizec? - Zadej do prohlizece IP adresu routeru a mel by ses dostat do webového rozhraní routru

NEFUNGUJE-li začnu rešit natavení prohlížeče nebo stáhnu jiný

FUNGUJE-li jdeme dál

3. Funguje DNS? Z telefonu pingnu IP adresy DNS1 a DNS2

NEFUNGUJE-li nastavim v routru(pripadne spolu s pevnymi IP v telefonu) DNS adresy na google: 8.8.8.8 a 8.8.4.4

FUNGUJE-li zkusim ping www.seznam.cz, FUNGUJE-li vracim se k bodu 2 a opdovedi NEFUNGUJE

Chrome.

Prohlížečem to prostě není!

ak si neskúsil iný prehliadač, ako môžeš vyvodzovať také závery? Tiež mám Lenovo, ale iný model - bol tam Chrome predinštalovaný, takže ho skúsim...
Niečo tak strašne pomalého som ešte nezažil, niektoré stránky nie a nie otvoriť, no hrôza - okamžite letel von. Skúšal som aj iné prehliadače a ver alebo nie, používam (občas-málokedy) ten vstavaný od Androidu...

P.S. do akej reči to chceš preložiť?

No a co si teda z tych bodov 1 - 3 uz skusil? Alebo nechapem co je zmysel dotazu.
Bod 1 znamena ze si pozres jaku si dostal IP adresu alebo skusis do URL riadku prehliadaca zadat IP routeru. Vidis co? (resp. cez wifi mozno uvidis prd, takze si skontroluj niekde v nastaveniach telefonu ze jaku si dostal IP adresu)

Funguje co? Vidis nastavenia routra ked ides v prehliadaci na jeho IP? (co presne si tam zadal?)
Ak ano tak bod 1 a 2 mas OK a skontrolujes si jake mas tam nastavene DNS, na telefone sa to tiez musi nejak dat pozret niekde v statistike pripojenia alebo kde (nepytaj sa ma kde, skus googlit).