Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezapínání displeje

Zdravím, cca v 80procentech zapnuti se mi stava že mi naběhne ntb (ASUS Transformer Book T100TA) ale nezapne se při tom displej. Musím buďto vypnout natvrdo a nebo poslepu na klávesnici. Kdyz se pripojim pres teamviewer z mobilu tak plochu vidím ale na ntb nic. Nemá někdo tušení co s tím? Používám origo W10 ale dělalo mi to už i na W8.1. díky za každou radu

Tak este skus klavesu na prepinanie displaya, z nejakeho dovodu ho to pri boote nedetekuje (asi nejaky blby kontakt na kabliku alebo nieco podobne).

A este si skus vo Win vypnut rychle spusteni (v ovl.panely energia u tlacitok, vygoogli si), ptz so zapnutym to nevypinas ale len sleep a to potrebuje nabeton spravne ovladace. Ked to zrusis tak sa to bude normalne vypinat a ak to potom pojde spravne tak to je potom asi ovladacmi.

ja jsem to měl taky na svím notebooku obrazovku jsem vždycky musel chytnout do nějaké polohy a stisknout fn+f5 nebo F6. Dle mého názoru je špatně uvolněný drátek na základní desce nebo nějaký drátek v čudu. zkus aspon jestli ti stiskem fn+F6 obrazovka blikne